Прокуратура області розслідує факти ухиляння від призову

Прокуратура Львівської області розпочала розслідування за фактом ухилення від призову за мобілізацією 8 осіб на Стрийщині.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області: “Останні, отримавши повістки, не з’явились у визначений час для проходження військово-медичної комісії”.

Нагадаємо, загалом на Львівщині з початку дії Указу Президента України “Про часткову мобілізацію” від 15 січня цього року, розпочато уже 16 кримінальних проваджень за ст. 336 Кримінального Кодексу України (ухилення від призову за мобілізацією).

Варто пам’ятати, що за неявку до військкомату за повісткою передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 85 до 119 грн. За порушення законодавства про мобілізацію передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 17 до 51 грн. За ухилення від призову до мобілізації передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін від двох до п’яти років.

Координаційний медіа-центр з питань мобілізації та АТО

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*