Проєкт «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера «ГорбоГори» набирає обертів

Проєкт «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера «ГорбоГори» активно реалізується. Розпочалася І черга будівництва Туристично – інформаційного центру з магазином і фермерською кав’ярнею в с. Липники, а саме залито фундамент.

Крім цього, проведено тендери на закупівлю автомобіля рефрижератора для перевезення м’ясо-молочної продукції, автомобіля для перевезення риби, мікроавтобус для перевезення туристів. Нагадаємо, що раніше вже було закуплено автомобіль для перевезення овочів; відкрито фермерський магазин «ГорбоГори»; створено сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «ГорбоГори», який об’єднує 33 члени; проведено два фестивалі «ГорбоГори»; створено сайт «ГорбоГори»; розроблено туристичні маршрути, в т.ч. 1 кінний. А також, з метою популяризації агротуристичного кластеру «ГорбоГори» та залучення потенційних туристів, збільшення продажів продуктів, що виробляється під місцевим брендом, відзнято рекламний ролик «ГорбоГори» запрошують».
«Розвиток агрокластеру «ГорбоГори» має ряд плюсів для різних сфер. Для соціальної сфери – це створення нових робочих місць, розвиток відпочинково – рекреаційної зони, створення мережі сервісних підприємств. Для економічної – розвиток малого і середнього підприємництва, залучення туристичного потоку, додатковий дохід від обслуговування туристів і відпочиваючих, зростання бюджетних надходжень, залучення інвестицій. Для екологічної – загальне покращення стану довкілля», – зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*