Проєкт «Гендерне бюджетування в Україні» розглянула на веб-нараді

Працівники департаменту фінансів облдержадміністрації 26-27 серпня 2020 року взяли участь у веб-нараді щодо результатів гендерного бюджетного аналізу програм, які фінансуються з місцевих бюджетів. Нарада проведена в рамках проєкту «Гендерне  бюджетування в Україні» за участі представників Міністерств фінансів України.

На веб-нараді представники 14 областей демонстрували презентації результатів гендерного бюджетного аналізу програм у галузях охорони здоров’я, культури і мистецтва, соціального захисту та соціального забезпечення, фізичної культури і спорту та інші. Обговорювалися напрями подальшої роботи та законодавчі новації у застосуванні гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі, а також вплив бюджетних рішень на гендерну рівність в умовах COVID-19.

Проєкт „Гендерне бюджетування в Україні” розпочав свою роботу ще у 2014 році за підтримки Уряду Швеції.  Львівська область долучилася до проєкту в 2017 році. За чотири роки проаналізовано гендерні показники виконання програм в галузях освіти, охорони здоров’я та соціального захисту, а також надано пропозиції щодо їх удосконалення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*