Програма зовнішнього освітлення: у 2018 році реалізували 29 проектів

У межах виконання Програми зовнішнього освітлення у Львівській області на 2017-2020 роки, у минулому році реалізували 29 проектів.Про це сьогодні, 27 лютого, повідомили під час звіту департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації.

Окрім того, у межах Програми розробили 13 проектів на електрифікацію кварталів забудови для учасників АТО,  родин загиблих та внутрішньо-переміщених осіб.

«Ці проекти уже пройшли усі потрібні погодження, експертизи і працюватимемо над тим, щоб частина цих проектів була включена в інвестиційні програми та залучати кошти для їх реалізації», – зазначив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації Назарій Романчук.

Фінансування програми “Програма зовнішнього  освітлення у Львівській області на 2017-2020 роки” у 2018 році становило – 19804,148 тис грн з таких джерел: 75,8% – обласний бюджет, 24% – місцеві бюджету, 0,2% – інші джерела.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*