Програма “Власний дім” діятиме на Львівщині до 2020 року

29 березня, на сесії Львівської обласної ради депутати затвердили Регіональну програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім” на 2016 – 2020 роки.

Як повідомили у департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації, ця програма є продовженням програми 2013-2015 років.

“Програма “Власний дім” діє в області з 2000 року, – розповіла в.о. директора департаменту Оксана Ткачук. – За її допомогою сільські мешканці мають змогу вирішити свої житлово-комунальні проблеми шляхом отримання пільгових довгострокових кредитів на будівництво, придбання житлових будинків та влаштування інженерних мереж”.

Відповідно до програми “Власний дім”, сума кредиту на нове будівництво становить до 300 тис грн, на придбання житлового будинку – до 200 тис грн, на спорудження  інженерних мереж  –  до 50 тис грн. Кредитна ставка складає 3% річних, а для сімей, які мають трьох та більше дітей, для учасників АТО кредит надається безвідсотково.

На  реалізацію програми  “Власний дім” в  2016  році з бюджетів різного рівня передбачається виділити 2 млн 600 тис грн.

Довідково:

За час реалізації  Регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім” у 2013-2015 роках пільгові довгострокові кредити   отримали   390    сільських  забудовників   на   загальну суму 21, 4 млн грн. Збудовано 181 житловий будинок, 86 сільські садиби отримали сучасні інженерні мережі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*