Програма підтримки житлового будівництва на селі «Власний дім» профінансована на 1,25 млн грн

Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім”  у Львівській області профінансована в розмірі 1,25 млн.грн (при річному плані 1,9 млн.грн), в тому числі з обласного бюджету виділено кошти в сумі 739,5 тис.грн, – про це поінформував 01 листопада голова обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Зеновій Древняк під час наради під керівництвом першого  заступника  голови облдержадміністрації Богдана  Матолича.

Зеновій Деревняк додав, що станом на 01 листопада, кредити отримав 31 сільський забудовник на будівництво, реконструкцію, придбання житлових будинків, влаштування інженерних мереж у 14 районах області.

«Введено в експлуатацію 6 житлових будинків площею 0,774 тис кв м, влаштовано сучасні інженерні мережі 6 сільських садиб. Разом з тим до забудовників не дійшли 334,3 тис.грн, які залишаються на рахунках Казначейства. Тому маємо реальну можливість виконання планових показників Програми за 2012 рік в повному обсязі», – підсумував З. Деревняк.

За результатами наради перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан  Матолич дав доручення заступникам голів райдержадміністрацій та голові обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Зеновій Древняку вжити заходів до забезпечення співфінансування Програми районними бюджетами у 2013 році.

Зазначимо, що бюджетний запит на 2013 р. для фінансування Програми складає 2,3 млн.грн, в тому числі 0,8 млн.грн – за рахунок коштів, що повертаються позичальниками.

Довідка:

Згідно з умовами Програми “Власний дім” кредити сільським забудовникам надаються під 3 відсотки річних (багатодітним сім’ям – безвідсотково) терміном до 20 років (молодим і неповним сім’ям – до 30 років).

За час дії Програми в області з 2000 року надано кредитів за рахунок бюджетів усіх рівнів на суму 15,37 млн.грн, в т.ч з обласного бюджету – 5,26 млн.грн. Збудовано 134 житлових будинки площею 17,7 тис.кв.м, понад 100 сільських садиб отримали сучасні інженерні мережі.

Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі на період до 2015 р.р. затверджена Львівською обласною Радою у лютому  2012 року.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*