ПРОХОДЖЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗБОРІВ

images

Відповідно до розпорядження командувача Сухопутних військ Збройних Сил України проводяться навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними для удосконалення практичних навичок щодо володіння військовою технікою та озброєнням на базі високомобільних та механізованих бригад. Військовозобов’язаним, призваним на збори, за кожний день перебування на зборах виплачуються добові (у відсотках від добових за кожний день при службових відрядженнях):

  • старшому офіцерському складу – 40%;
  • молодшому офіцерському складу – 35%;
  • сержантському складу – 30%;
  • рядовому складу – 20%.

Військовозобов’язані, які на день призову на збори не працюють, за весь період зборів, військовими частинами за місцем проведення зборів виплачується грошове забезпечення з розрахунку одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на місяць.

Військовозобов’зані, які на день призову на збори працюють, за весь період зборів здійснюється виплата середнього заробітку підприємствами, установами та організаціями, де працюють призвані на збори, з подальшим відшкодуванням цих витрат військовими комісаріатами.

За весь період виконання обов’язків служби (час проведення зборів) гарантується: збереження місця роботи, середньомісячна заробітна плата, державне страхування, безкоштовне медичне забезпечення.

Відповідальність.

Відповідно до вимог Кримінального кодексу України:

Стаття 337. Ухилення від військового обліку або спеціальних зборів

  1. Ухилення військовозобов’язаного від військового обліку після попередження, зробленого відповідним військовим комісаріатом, –

карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.

  1. Ухилення військовозобов’язаного від навчальних (чи перевірних) або спеціальних зборів –

карається штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*