Проходить засідання ХІV сесії Турківської районної ради

85326591112

Сьогодні, 30 червня, в залі засідань районної ради за участі голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського, депутатів Турківської районної ради, керівників установ, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації відбувається засідання ХІV сесії Турківської районної ради VІІ скликання з таким порядком денним:

 

 1. Про причини відсутності депутатів районної ради на ХІІІ позачерговій сесії Турківської районної ради VІІ скликання.
 2. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
 3. Про внесення змін до рішень ХІІІ позачергової сесії VІІ скликання від 30.05.2017 року №250 «Про уточнення районного бюджету за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету станом на 01.05.2017 року» та №248 «Про розподіл коштів, виділених на співфінансування мікропроектів місцевого розвитку в розрізі об’єктів та розпорядників коштів на 2017 рік».
 4. Про надання субвенції з місцевого бюджету Боринської селищної ради районному бюджету для співфінансування проекту «Реконструкції мереж вуличного освітлення Боринської селищної ради смт. Бориня Турківського району Львівської області».
 5. Про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами Львівської області.
 6. Про роботу редакції районної газети «Бойківщина» та студії радіомовлення «Карпатський гомін» по висвітленню діяльності районної ради та органів місцевого самоврядування.
 7. Інформація головного архітектора-начальника відділу містобудування та архітектури Турківської РДА про виконання основних завдань відділу.
 8. Інформація «Про стан сплати податків на території Турківського району».
 9. Інформація про стан та шляхи покращення телефонного зв’язку та підключення до мережі інтернет на території Турківського району.
 10. Звіт голови Турківської РДА про використання коштів з резервного фонду районного бюджету за І квартал 2017 року.
 11. Інформація керівника Самбірської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Турківського району.
 12. Звіт начальника відділу культури і туризму Турківської РДА «Про оренду майна спільної власності територіальних громад Турківського району, що перебуває на балансі установи».
 13. Про Програму технічного забезпечення роботи відділу з питань надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації у 2017 році.
 14. Про Програму заходів щодо недопущення виникнення та розповсюдження африканської чуми свиней в Турківському районі.
 15. Про філії опорного навчального закладу «Боринський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Турківської районної ради Львівської області».
 16. Про заборону проведення суцільних рубок на території Турківського району Львівської області.
 17. Різне.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*