«Професія юриста вимагає особливої відповідальності», – В. Шемчук

akadem«Служити в армії та бути юристом для мене це майже тотожні речі. Сьогодні я мав змогу побувати у своїй альма-матер і поспілкуватись із новим поколінням юристів. Переконаний, що їхні знання та вміння у майбутньому служитимуть на користь державі»,– сказав голова Львівської ОДА Віктор Шемчук під час урочистостей з нагоди Дня юриста, що відбулись 8 жовтня в Академії сухопутних військ України ім. П. Сагайдачного. – «Усі професії важливі, але професія юриста вимагає особливої відповідальності», – додав очільник області.

Віктор Шемчук звернув увагу присутніх на те, що Львів здавна славився гарними юридичними традиціями: «Тут є потужна школа на базі ЛНУ ім. І. Франка, яка готує прекрасних фахівці у цій галузі. А серед нас, у цій залі, є поважні люди, які справді приймають доленосні рішення», – наголосив голова ОДА.

Керівник Львівщини привітав усіх юристів області з професійним святом та побажав, аби слово Юрист писалось з великої літери.

 

 

Також під час урочистостей Віктор Шемчук вручив пам’ятні нагороди та відзнаки облдержадміністрації працівникам галузі за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову Української правової держави та з нагоди Дня юриста.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*