Проекти українсько-польських обмінів молоддю узгодили на засіданні

Сьогодні, 10 травня, відбулось засідання Українсько-Польської Ради обміну молоддю, в межах якої представники двох країн розглянули проекти, подані до української та польської національних керуючих установ в межах конкурсу заявок 2019 року. Зустріч відбулась під головуванням заступника Міністра молоді та спорту Олександра Яреми.

Участь у засіданні взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Львівщина, як ніякий інший регіон, може об’єднати молодь обох країн, адже тут – не лише край української історії, а й земля, на якій народилося багато видатних польських діячів. Тому ці частинки спільної історії ми повинні використати для результативної співпраці. Усі ті ресурси, які зараз ми маємо, варто скерувати на адаптацію української вищої освіти до найкращих європейських стандартів. Окрім того, молодіжні табори можуть стати ще одним вагомим напрямом, що зміцнить спільну позицію в майбутньому», – зазначив Олег Синютка.

«Дуже приємно, що наше засідання відбувається саме на Львівщині, адже Львівщина завжди була місцем єднання українців та поляків. Програма обміну молоддю одна з багатьох серед спільних програм, що скеровані на розвиток України. Останніми роками Україна переживає складний період своєї історії , тож подібні програми дозволяють укріпити спільне дружнє майбутнє», – наголосив заступник Міністра закордонних справ Республіки Польща Марчін Пшидач.

У 2019 році на реалізацію Українсько-Польських обмінів молоддю із Державного бюджету України передбачено 3 250 000 тис грн.

Довідково: впродовж 2016-2018 років українською та польською національними керуючими установами у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю було реалізовано 219 проектів, учасниками яких стали 7333 особи.

Пріоритети  здійснення Українсько-Польських обмінів молоддюна 2019 рік:відкривання спільного минулого і культурної спадщини;отримання вмінь необхідних для активної участі в громадській і професійній діяльності;зміцнення співпраці і обміну досвідом у галузі технічної і спеціалізованої освіти;підтримка громадянської активності серед молоді, в тому числі пропагування підприємництва і волонтерства;зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості і толерантності серед молоді;зміцнення ініціатив молоді між об’єднаними територіальними громадами України та сільськими місцевостями і малими містами Республіки Польща.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*