Проект “Я –Медіа” на Львівщині об’єднав понад сотню учасників

Впродовж 6 місяців в області тривав національний проект “Я –Медіа”, який об’єднав понад 100 учасників.

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.

“Проект реалізується на національному рівні. Ключоий акцент – залучення внутрішньо переміщених жінок, які проживають у регіонах та сільських місцевостях. У межах проекту проводили виїзні школи, де учасники з  обмінювались думками, блог-кафе з тренерами, ми запрошували медіа-фахівців. Відтак у процесі реалізації проекту утворилось 10 менторських пар, які зараз успішно ведуть свої блоги на соціально важливі теми”, – розповіла координаторка проекту Наталія Проць

Як зазначила т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк, проект “Я-Медіа” – це можливість кожному, хто бажає розвивати громадянське суспільство,  вільно висловлювати свої думки через блогерство.

“Навчати жінок правильно висловлювати думки про проблемні питання дуже важливо, адже  поки жінки боятимуться висловлювати свої думки, позицію, то країна не зможе стрімко розвиватися”, – зазначила Ольга Березюк.

Учасниця Олена Бортнічук зазначила, що проект дозволяє почерпнути нові знання у сфері комунікації.

“Інколи не вистарчає поштовху, щоб висловитись. Мені сподобалось, що в проект залучені не лише теоретики, але й практики, як допомагали створювати тексти, відео, і ці речі не прочитаєш, їх можна на емоційному рівні запозичити в експертів”, – розповіла Олена Бортнічук.

Організаторами проекту є Громадська організація «Центр просвітництва та розвитку людини» у партнерстві з Громадською організацією «Фундація прав людини» за підтримки Robert Bosch Foundation.

“Через два місяці ми проведемо інформаційну кампанію на рівні регіонів та ОТГ, де кожен зможе дізнатись, яким чином висловлювати свої думки, створювати тексти, комунікувати з владою”, – додала Наталія Проць.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*