Продовжується прийом документів на конкурс з визначення культурно-мистецьких програм

загруженное (1)

Департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації до 12 вересня 2014 року продовжує прийом документів на конкурс з визначення культурно-мистецьких програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2014 році.

Конкурс проводиться з метою забезпечення сприятливих умов розвитку напрямків галузі культури, створення нових творчих робіт, культурно-мистецьких проектів.

Цілі та пріоритетні завдання конкурсу:

І – «Розвиток та підтримка образотворчого мистецтва»

ІІ – «Розвиток та підтримка театрального мистецтва»

ІІІ – «Розвиток та підтримка музичного мистецтва»

IV – «Розвиток та підтримка хореографічного мистецтва»

V – «Розвиток та підтримка кіномистецтва»

VI – «Розвиток та підтримка музейної справи»

Учасниками  конкурсу можуть стати  інститути громадянського суспільства (громадські організації культурно-мистецького спрямування, творчі спілки).

Фінансовий ресурс на реалізацію програм (проектів, заходів) конкурсу передбачений у плані заходів департаменту з питань культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації на 2014 рік і складає 143 тис. грн.

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу) становить суму, яка не перевищує 25 тис. грн.

Конкурсна пропозиція приймається щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10.00 до 17.00 год., за адресою: м. Львів,
вул. Винниченка, 14, каб. 35, Департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації, або може бути надіслана на поштову адресу Департаменту: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 14, департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації, з поміткою
«На конкурс мистецьких програм». Телефон для довідок: (032) 261-22-27,
(032) 261-26-48.

Форми документів:

–         заява на участь у конкурсі;

–         опис культурно-мистецької програми (проекту, заходу);

–         кошторис витрат, необхідних для виконання програми;

–         інформація про діяльність інституту громадянського суспільства.

опис проекту

кошторис

заява

про діяльність

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*