Пробне ЗНО випускники здаватимуть у квітні

З 5 січня 2016 року розпочинається реєстрація на пробне ЗНО і триватиме майже місяць – до 30 січня. Усім охочим спробувати свої сили необхідно зареєструватися на сайті Львівського регіонального центру оцінки якості освіти та здійснити оплату. І уже 2 квітня відбудеться пробне ЗНО з української мови та літератури, а 9 квітня – з решти предметів. Про це розповіла під час прес-конференції директор Львівського регіонального центру оцінки якості освіти Лариса Середяк.

“Пробне тестування  є важливим етапом підготовки до основної сесії ЗНО, – зазначила Лариса Середяк. – Це можливість для учнів попрацювати в пункті тестування, ознайомитися зі стандартизованими завданнями, з тестовими зошитами та бланками відповідей. Все це у комплексі допоможе перевірити  знання та дізнатися результат”.

Що стосується вартості пробного тестування, то у 2016 році з одного предмету воно становитиме 111 гривень. Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування тестування є безкоштовним.

Окрім того, Лариса Середяк закликала абітурієнтів проходити також тренувальне он-лайн тестування. “Ми щороку говоримо про он-лайн тестування, однак навіть половина учнів не знає про нього, – повідомила Лариса Середяк. – Це реальні тестові завдання попередніх років. Для проходження он-лайн тестування не потрібна реєстрація та оплата”.

Як розповіла директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олександра Небожук, цього року освітянам буде дещо складніше готуватися до ЗНО. “Раніше ми забезпечували доставку учнів лише на тестування з української мови та літератури, а тепер це уже два предмети, – зауважила Олександра Небожук. – Тому нам потрібно забезпечити насамперед транспортом усі населені пункти Львівщини, проходитиме ЗНО”.

Нагадаємо, що реєстрація для ЗНО-2016 триватиме з 1 лютого до 4 березня. А зовнішнє незалежне оцінювання  – з 5 травня до 17 червня 2016 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*