Проблеми створення патронатних сімей обговорили у межах Всеукраїнського селектору

Сьогодні, 17 лютого, відбулась Всеукраїнська селекторна нарада за участі заступника Міністра соціальної політики Олега Коваля, Заступника Міністра охорони здоров’я України Дмитра Луфера та Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.

Участь від Львівщини взяв заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Холод.

Відтак, у межах заходу учасникам представили дослідження, проведене Міністерствами соціальної політики та охорони здоров’я України, яке спрямоване на недопущення у майбутньому потрапляння дітей, віком до 4-ох років у дитбудинки.

У свою чергу Микола Кулеба наголосив на важливості розробки на рівні областей спеціальних Програм щодо влаштування такий дітей у майбутньому не в інтернатні заклади.

Окрім того, межах наради наголосили на необхідності створення в областях патронатних сімей. В Україні створено 121 патронатну сім’ю, через систему патронатних сімей у 2019 році пройшло 510 дітей.

Зазначимо, що упродовж 2019 року в області створили 3 патронатні сім’ї у м. Львові, Золочівському та Яворівському районах, в яких перебували 6 дітей.

За словами начальника служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимира Лиса, у 2020 році на Львівщині планується створити ще 8 патронатних сімей у Яворівському, Перемишлянському, Золочівському, Городоцькому районах та містах обласного значення Львів, Червоноград, Самбір. З них, у першому кварталі 2020 року планують охопити спеціальним навчанням 4 патронатні сім’ї.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*