Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс на офіційне найменування та логотип державного підприємства „Український дитячий центр „Молода гвардія”

Відповідно до Закону України „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” і з метою формування в дітей і молоді активної громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про Всеукраїнський конкурс на офіційне найменування та логотип державного підприємства „Український дитячий центр „Молода гвардія”.2. Державному підприємству „Український дитячий центр „Молода гвардія” (Лебединський Е.Б.) забезпечити організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу на офіційне найменування та логотип державного підприємства „Український дитячий центр „Молода гвардія”.

3. Структурним підрозділам обласних, Київської міської державних адміністрацій з питань сім’ї та дітей забезпечити поширення інформації щодо проведення Всеукраїнського конкурсу на офіційне найменування та логотип державного підприємства „Український дитячий центр „Молода гвардія” серед учнів загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, громадських об’єднань, у засобах масової інформації.

4. Департаменту оздоровлення та санаторно-курортного лікування (Хохленков І.О.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ярошенка В.С.

Міністр                                                                 П. Розенко

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*