Про взаємодію дільничних офіцерів поліції Турківського ВП Самбірського ВП ГУНП у Львівській області з органами місцевого самоврядування Турківського району

Заслухавши та обговоривши доповідь начальника сектору превенції Турківського ВП Самбірського ВП ГУНП у Львівській області старшого лейтенанта поліції Шалабавки І.М.«Про взаємодію дільничних офіцерів поліції Турківського ВП Самбірського ВП ГУНП у Львівській області», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що на даний час в секторі превенції рахується на службі 8 працівників. За станом з початку року і на сьогодні 2019 року дільничними офіцерами поліції розкрито 47 кримінальних правопорушень, розшукано осіб – 2.

На профілактичному обліку перебуває 146 особи, з яких 32 раніше судимі, 98 тих, які вчиняють насильство в сім’ї та 16 осіб засуджених до покарань не пов’язаних із позбавленням волі.

Викоренено таке ганебне явище, як укриття кримінальних правопорушень. На даний час кожне повідомлення реєструється,кожне кримінальне правопорушення обліковується.

Офіцерами поліції розглянуто 610 заяви та повідомлення громадян, внесено 19 термінових заборонених приписів стосовно кривдника.

Адміністративно-штрафна практика

Притягнуто до відповідальності за:

  • 64 поява в п’яному виді;
  • 7 дрібне хуліганство;
  • 90 насильство в сім’ї;
  • 7 порушення адміннагляду;
  • 2 продаж неповнолітнім алкогольних напоїв;
  • 7 торгівля з рук невстановлених місць;

Має місце певна співпраця з громадськими формуваннями, яких в Турківському районі зареєстровано 9. За участю членів громадських формувань не виявлено жодного адміністративного та кримінального правопорушення.

Протягом року відслідковується певна співпраця з міським, селищним та сільськими головами по робочих питаннях налагоджена, робочі та проблемні питання вирішуються системно в залежності від характеру та міри складності.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*