Про виконання програми соціально-економічного розвитку району за 2017 рік та завдання на  2018 рік

???????????????????????????????

Заслухавши та обговоривши доповідь начальника відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Курус  Т.М. «Про виконання програми соціально-економічного розвитку району за 2017 рік та завдання на  2018 рік », Колегія районної державної адміністрації зазначила, що особливу увагу слід звернути на виконання прогнозних соціально-економічних показників 2018 року, зокрема на стабілізацію роботи підприємств, недопущення вивільнення працівників, забезпечення прибутковості підприємств. Важливим аспектом є  недопущення заборгованості  з виплати заробітної плати та виплати заробітної плати не нижче встановленого мінімуму.

Колегія також звертає увагу замовників виконання будівельних робіт на здійснення постійного контролю за якістю виконання робіт у 2018 році на об`єктах де проводиться капітальний ремонт.

Слід звернути особливу увагу на проведення заходів з енергозбереження в бюджетних установах.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*