Про виконання правоохоронними органами законодавства України з питань дотримання законності, правопорядку та боротьбу із злочинністю в Турківському районі  

DSCN7617

Про виконання правоохоронними органами законодавства України з питань дотримання законності, правопорядку та боротьбу із злочинністю в Турківському районі виступив начальник Турківського відділення поліції Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Роль.

Заслухавши та обговоривши доповіді начальника Турківського відділення поліції Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитра Роль та заступника прокурора Самбірської місцевої прокуратури Тараса Гавриляка «Про виконання правоохоронними органами законодавства України з питань дотримання законності, правопорядку та боротьбу із злочинністю в Турківському районі»,  Колегія районної державної адміністрації зазначила, що робота особового складу Турківського відділення поліції по обслуговуванню Турківського району спрямована на стабілізацію криміногенної обстановки на території району, забезпечення охорони громадського порядку, недопущення втягнення в злочинну діяльність неповнолітніх, викорінення корупції, хабарництва, вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів, протидія самогоноварінню та наркозлочиності.

Упродовж дванадцяти місяців 2016 року до Турківського ВП надійшло 4091 заяви та повідомленя про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, які внесені до Єдиного обліку, по яких прийнято наступні рішення: з них в ЄРДР внесено відомості по 1041 заявах і повідомленнях громадян, 2723 розглянуто відповідно до Закону України «Про звернення громадян», складено 325 адміністративних протоколів по матеріалах єдиного обліку. Вжитими заходами протягом  2016 року зареєстровано без врахування закритих 434  кримінальні правопорушення.

Зареєстровано 286 злочинів загально кримінальної спрямованості, в т.ч.:

– 17 шахрайств (оголошено повідомлення про підозру – 6-м особам),

– 2 грабежі (оголошено повідомлення про підозру – 1-й особі),

– 1 хуліганство,

– 7 по лінії наркоманії (оголошено повідомлення про підозру – 3 особам)

-56 незаконна порубка лісу(оголошено повідомлення про підозру-17)

-6 службових злочинів пов’язаних з лісом(оголошено повідомлення про підозру-6)

– Зареєстровано 90 крадіжок, 30 скеровано до суду 58 крадіжки закрито, та 2 залишається у проваджені.

Протягом 12 місяців 2016 року 116 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, та по 151 кримінальному правопорушенню досудове розслідування закінчено.

За 2016 рік на автошляхах району зареєстровано 84 дорожньо-транспортних пригоди. З них – 6 внесено до ЄРДР, 12 учасників дорожнього руху отримали тілесні ушкодження. Скоєно 78 ДТП без потерпілих. По безпеці дорожнього руху складено 124 адмінпротоколи.

Прокуратурою району впродовж 2016 року завдяки вжитим організаційним та наглядовим заходам вдалось забезпечити ефективність діяльності, спрямованої на захист прав і свобод громадян та інтересів держави, зокрема щодо захисту прав неповнолітніх, додержання вимог бюджетного, природоохоронного та земельного законодавства.

У продовж 2016 року до прокуратури надійшло 144 звернення громадян, з них 82 відправлено за належністю,62 розглянуто та заявникам надано обґрунтовані відповіді.

У сфері земельних відносин задоволено 1 позов.

Загалом місцевою прокуратурою за 12 місяців 2016 року  пред’явлено позовів на суму 1207 тис. грн., задоволено позовів на загальну суму 995 тис. грн.; добровільно відшкодовано по позовах – 0 тис. грн., сума за рішеннями, що набрали законної сили становить 320 тис. грн.  Реально виконано судових рішень на загальну суму 75 тис. грн., що становить 23,5 %.

Протягом 2016 року зусилля правоохоронних органів району були спрямовані на виконання Закону України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки», Законів України «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про запобігання корупції», Указів Президента з питань посилення боротьби зі злочинністю, зміцнення законності та правопорядку. Питання боротьби зі злочинністю розглядалися на координаційній нараді керівників правоохоронних органів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*