Про виконання правоохоронними органами законодавства України з питань дотримання законності, правопорядку та боротьбу із злочинністю в Турківському районі

???????????????????????????????

 Заслухавши та обговоривши доповіді начальника начальника Турківського відділу поліції Самбірського ВП ГУНП у Львівській області Роля Д.Б. та керівника Самбірської місцевої прокуратури молодший радник юстиції Кольченка В.М. «Про виконання правоохоронними органами законодавства України з питань дотримання законності, правопорядку та боротьбу із злочинністю в Турківському районі», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що робота особового складу Турківського відділення поліції по обслуговуванню Турківського району спрямована на стабілізацію криміногенної обстановки на території району, забезпечення охорони громадського порядку, недопущення втягнення в злочинну діяльність неповнолітніх, викорінення корупції, хабарництва, вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів, протидія самогоноварінню та наркозлочиності.

Упродовж дванадцяти місяців 2017 року до Турківського ВП надійшло 4480 заяви та повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, які внесені до Єдиного обліку, по яких прийнято наступні рішення: з них в ЄРДР внесено відомості по 894 заявах і повідомленнях громадян, 3353 розглянуто відповідно до Закону України «Про звернення громадян», складено 229 адміністративних протоколів по матеріалах єдиного обліку. Вжитими заходами протягом 2017 року зареєстровано без врахування закритих 721 кримінальні правопорушення.

Зареєстровано 248 злочинів загально кримінальної спрямованості, в т.ч.:

– 7 шахрайств,

– 1 грабежі,

– 2 хуліганство (оголошено повідомлення про підозру – 1 особі),

– 1 по лінії наркоманії (оголошено повідомлення про підозру – 1 особі)

-37 незаконна порубка лісу(оголошено повідомлення про підозру-14)

— Зареєстровано 57 крадіжок, 27 скеровано до суду.

Протягом 12 місяців 2017 року 162 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, та по кримінальних правопорушеннях досудове розслідування закінчено.

За 2017 рік на автошляхах району зареєстровано 73 дорожньо-транспортних пригоди. З них – 13 внесено до ЄРДР, 17 учасників дорожнього руху отримали тілесні ушкодження та 2 особи загинуло. По безпеці дорожнього руху складено 1126 адмін. протоколи.

Прокуратурою району впродовж 2017 року завдяки вжитим організаційним та наглядовим заходам вдалось забезпечити ефективність діяльності, спрямованої на захист прав і свобод громадян та інтересів держави, зокрема щодо захисту прав неповнолітніх, додержання вимог бюджетного, природоохоронного та земельного законодавства.

У продовж 2017 року до прокуратури надійшло 103 звернення громадян, з них 66 відправлено за належністю, 37 розглянуто та заявникам надано обґрунтовані відповіді.

Загалом місцевою прокуратурою за 12 місяців 2017 року пред’явлено до судів 11 позовних заяв на суму 150 тис. грн., а саме у сфері охорони природного середовища Реально виконано судових рішень на загальну суму 581 тис. грн. Протягом 2017 року зусилля правоохоронних органів району були спрямовані на виконання Закону України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки», Законів України «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про запобігання корупції», Указів Президента з питань посилення боротьби зі злочинністю, зміцнення законності та правопорядку. Питання боротьби зі злочинністю розглядалися на координаційній нараді керівників правоохоронних органів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*