Про виконання комплексних заходів боротьби з туберкульозом в районі

???????????????????????????????

Заслухавши та обговоривши інформацію директора Самбірського міжрайонного протитуберкульозного диспансеру Голубінку М.О. «Про виконання комплексних заходів боротьби з туберкульозом в Турківському районі», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що Турківською КЦРЛ на протязі 2017 року та 1 кварталу 2018 р проводилася певна робота по ранньому виявленню, профілактиці та лікуванню хворих на туберкульоз. Неодноразово проводились засідання координаційної ради по даному питанню в заступника голови районної державної адміністрації, а також проводились виїзди спеціалістів фтизіатричної служби в населенні пункти району, зокрема у вогнища тубінфекції.

Крім цього, в березні 2018 року було організовано і проведено місячник боротьби з туберкульозом, двічі з початку року інформація з даного питання висвітлено в районному часописі «Бойківщина» і один раз лікарем – фтизіатром озвучено в студії радіомовлення «Карпатський гомін».

За 2017 рік був зареєстрований 21 випадок туберкульозу, з них 19 випадків активного туберкульозу легень, 1 позалегеневий туберкульоз очей, 1 міліарний туберкульоз. В 2016 році зареєстровано 37 випадків туберкульозу, 31 випадок активного туберкульозу легень, 5 позалегеневих випадків туберкульозу, 1 міліарний. В 1 кварталі 2018 року зареєстровано 11 випадків активного туберкульозу легень. Ріст захворюваності знизився в 2017 р.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*