Про виконання комплексних заходів  боротьби з туберкульозом в районі

Заслухавши та обговоривши інформацію лікаря фтизіатра Ільницької Л.С. «Про виконання комплексних заходів боротьби з туберкульозом в Турківському районі», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що Турківською КЦРЛ на протязі 2018 року та 1 кварталу 2019 року проводилася певна робота по ранньому виявленню, профілактиці та лікуванню хворих на туберкульоз. Неодноразово проводились засідання координаційної ради по даному питанню в заступника голови районної державної адміністрації, а також проводились виїзди спеціалістів фтизіатричної служби в населенні пункти району, зокрема у вогнища тубінфекції.

Крім цього, з 24 березня по 24 квітня 2019 року було організовано і проведено місячник боротьби з туберкульозом, інформація з даного питання озвучено в студії радіомовлення «Карпатський гомін».

Однак збільшилася кількість випадків захворювання всіма формами туберкульозу до 33 випадків у 2018 році проти 21 у 2017 році.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*