Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у 2020 році

Керуючись статтею 6, пунктом 3 статті 16 та статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до законів України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», «Про рибу, інші водні живі ресурси та харчову продукцію з них», постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 1998 року № 1126 «Про затвердження Порядку здійснення любительського і спортивного рибальства», Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15 лютого 1999 року № 19, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 квітня 1999 року за № 269/3562 (зі змінами), Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 18 березня 1999 року № 33, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 травня 1999 року за № 326/3619 (зі змінами), з метою посилення охорони, відтворення та збільшення рибних запасів, попередження і недопущення порушень Правил любительського та спортивного рибальства на водоймах Львівської області, а також залучення до цієї роботи громадськості в період з 1 квітня до 30 червня 2020 року

З О Б О В ’ Я З У Ю:

  1. Встановити весняно-літню заборону на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у 2020 році.
  1. Затвердити перелік позанерестових ділянок для проведення любительського рибальства в період встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у 2020 році (далі – перелік), що додається.

2.1. Вилов риби в нерестовий період дозволити всім громадянам однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом із берега на спеціально визначених ділянках згідно з переліком.

2.2. У всіх інших водоймах (частинах водойм), у тому числі наданих в оренду (крім виробників продукції аквакультури, зареєстрованих в органах рибоохорони), не передбачених у переліку, будь-яке рибальство заборонено.

  1. Затвердити план спільних заходів щодо посилення контролю за охороною рибних запасів та інших водних біоресурсів у водоймах Львівської області на період весняно-літньої заборони на вилов риби у 2020 році (далі –заходи), що додається.
  1. Упродовж нерестового періоду заборонити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах проведення днопоглиблювальних, вибухових, бурових робіт, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, трелювання лісу, крім відновлювальних та аварійних робіт, що проводяться органами водних ресурсів у випадку надзвичайної ситуації, а також заборонити пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів і державних органів, що здійснюють охорону водних біоресурсів, та у випадку надзвичайної потреби.
  1. Голів районних державних адміністрацій, міських голів міст обласного значення здійснювати контроль за виконанням заходів та надавати всебічну підтримку органам рибоохорони у боротьбі з браконьєрським виловом риби.
  2. Департамент внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації забезпечити широке висвітлення інформації щодо проведення тримісячника з охорони і відтворення рибних запасів у водоймах області в засобах масової інформації.
  1. Львівський рибоохоронний патруль інформувати обласну державну адміністрацію про хід виконання цього розпорядження до 10 липня 2020 року.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова                                    М. КОЗИЦЬКИЙ

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*