Про відзначення Дня молоді та свята Івана Купала в районі йшлося на нараді 

Про відзначення Дня молоді та свята Івана Купала в районі йшлося на нараді  сьогодні, 26 червня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила за участю начальника організаційного відділу Богдана Москаля, в.о.начальника відділу культури райдержадміністрації Олега Вільчинського, директора районного народного дому Петра Косачевича, директора централізованої бібліотечної системи Ганни Семків.

Під час наради обговорено план заходів, відповідно до якого у неділю, 30 червня, з 19:00 год. до 24:00 год. в місті Турка (майдан Шевченка) планується концертно-розважальна програма для молоді Турківщини та молодіжна дискотека під відкритим небом.

У неділю, 7 липня, о 17.00 год. в міському парку (ставки) м.Турка відбудеться свято Івана Купала.

Учасники засідання розглянули ряд організаційних питань, що стосуються забезпечення виконання заходу. Юрій Лило відзначив, що всім потрібно докласти максимум зусиль для належного відзначення в районі Дня молоді та свята Івана Купала, залучити до участі в заходах активну, творчу молодь та подбати, аби всі учасники отримали масу задоволення від святкування.

За результатами обговорення учасники наради отримали доручення.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*