Про створення Служби фінансових розслідувань на зустрічі з бізнесом

загруженное (3)В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ 14 серпня відбулась зустріч завідувача сектору доходів і зборів фізичних осіб Турківського відділення Люби Волчанської з представниками бізнесу фізичними та юридичними особами району. Темою для обговорення були питання створення Служби фінансових розслідувань, нововведень податкового законодавства, налагодження партнерських відносин.

Люба Володимирівна проінформувала присутніх про створення Служби фінансових розслідувань, окреслила мету та переваги нового відомства, зазначивши, що на сьогоднішній день є нагальною потреба в посиленні фінансового захисту держави та протидії корупції. ЇЇ створення дасть бізнесу зменшення адміністративного тиску, скорочення кількості перевірок, фактичне припинення перевірок малого та середнього бізнесу, для держави – це можливість збільшення бюджетних надходжень, зменшення тіньових схем.

Головний державний інспектор Ігор Децзупинився на нововведенню,які відбулись у податковому кодексі України. Зокрема зміни до Податкового законодавства, за якими кожен громадянин сплачуватиме 1,5 відсотки із заробітної плати, виграшів у державних та недержавних лотереях. Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів України», яким запроваджено військовий збір, вже набрав чинності 3 серпня. Збір стягуватиметься за ставкою 1,5% з доходів фізичних осіб. Платниками податку є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні, податкові агенти. З 7 серпня 2014 року відкрито рахунки для зарахування надходжень до державного бюджету за кодом класифікації доходів бюджету 11011000 «Військовий збір».

Платники отримали відповіді на питання, які виникають у повсякденній роботі та створюють проблеми для ведення бізнесу.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*