Про стан запобігання і протидії корупції- на Колегії РДА

???????????????????????????????Одне із питань, яке заслуховувалося на Колегії- це стан запобігання корупції. Заслухавши та обговоривши доповідь головного спеціаліста із взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації В.Б.Багана «Про стан запобігання і протидії корупції», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що розпорядженням голови райдержадміністрації від 18 серпня 2015 року №148 затверджено план заходів щодо запобігання і протидії корупції в районі. Структурні підрозділи щорічно готують та подають на затвердження сплановані заходи по запобіганню та протидії корупції та інформують керівництво про їх виконання.

У січні-березні 2017 року структурними підрозділами РДА спільно з головним спеціалістом із взаємодії з правоохоронними органами, оборонної,мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції та сектором кадрової роботи РДА проведено інформаційну кампанію та розглянуто Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 року №2 «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», згідно якого з 01.01.2017 року розпочато другий етап подання суб’єктами декларування декларації осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який тривав до 01.04.2017 року,  та розглянуто ЗУ «Про запобігання корупції» із змінами внесеними ЗУ від 15.03.2016 року №1022-У111 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно,доходи,витрати і зобов’язання фінансового характеру у 2016 році».

З метою вчасного реагування та вжиття передбачених законодавством заходів дисциплінарного впливу Турківською РДА налагоджена співпраця з Турківським районним судом в частині своєчасного інформування про випадки вчинення корупційних діянь.

Також щомісяця керівництвом РДА спільно з правоохоронними органами району проводиться моніторинг криміногенної ситуації в районі та відстежуються злочини, що мають суспільний резонанс.

Структурними підрозділами райдержадміністрації своєчасно розглядаються звернення громадян. За 1 квартал 2017 року в райдержадміністрації прийнято (255) звернень громадян, з них всі розглянуті. До дисциплінарної відповідальності за невиконання вимог чинного законодавства про звернення громадян посадові особи не притягувались.

В місцевих засобах масової інформації надається інформація про проведення заходів антикорупційного спрямування.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*