Про стан виконання завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій у І кварталі 2018 року

???????????????????????????????

Заслухавши інформацію начальника загального відділу апарату районної державної адміністрації Барабаш І.Б. «Про стан виконання завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій у І кварталі 2018 року», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що:  

У І кварталі 2018 року в Турківській райдержадміністрації всього прийнято 1 678 документів, проти 1 581 документа – за період І кварталу 2017 року.

З них: 391 звернення громадян, 290 клопотань з установ та організацій району, 997 документів з вищих органів влади.

Для ефективної реалізації в районі завдань, визначених в розпорядженнях та дорученнях голови Львівської облдержадміністрації Турківською райдержадміністрацією протягом звітного періоду підготовлено 1 065 документів, з них: 942 – кількість виконаних документів згідно журналів реєстрації, прийнято 98 розпоряджень голови районної державної адміністрації, 20 доручень голови та 5 доручень першого заступника голови райдержадміністрації.

Однак, структурними підрозділами районної державної адміністрації та виконавчими комітетами сільських рад не завжди своєчасно виконуються розпорядження та доручення голови районної державної адміністрації. Це призводить до порушення термінів виконання розпорядчих документів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*