Про стан дотримання санітарно-гігієнічних норм та ветеринарних правил на ринках та в торговій мережі району

???????????????????????????????

Заслухавши та обговоривши доповідь начальника Турківського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Зубрицького В.І. «Про стан дотримання санітарно-гігієнічних норм та ветеринарних правил на ринках та в торговій мережі району», Колегія районної державної адміністрації відмітила, що на території району не здійснюється належний контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм та ветеринарних правил на ринках та в торговій мережі району.

В м. Турка зареєстрований один продовольчий міський ринок, який функціонував як суб’єкт господарювання Явірського СТ, на даний час на цьому місці функціонує промисловий ринок. Торгівля сільськогосподарської продукції рослинного походження на виділеній території для ринку не проводиться, а проводиться торгівля ношеним одягом. У місцях несанкціонованої торгівлі, як правило реалізовується продукція без належного ветеринарно-санітарного контролю, що може привести до виникнення та розповсюдження інфекційних хвороб, спільних для людей та тварин.

Під час стихійної торгівлі харчові продукти транспортуються та реалізовуються в антисанітарних умовах із порушенням відповідних температурних режимів. Самі продавці не проходять профілактичні медичні огляди, а тому можуть бути розповсюджувачами туберкульозу, дизентерії та інших небезпечних хвороб. Такі торговці реалізовують товари без дозвільних документів, не сплачують податки та порушують санітарно-епідеміологічні вимоги.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*