Про стан автомобільних доріг району та перевезення пасажирів

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації О.В.Сподарика, начальника Турківського ДРП філії «Старосамбірський райавтодор» М.М.Роздольського, начальника філії «Турківська ДЕД» М.Й. Яворського та директора ПП «Тур-Авто» Р.В.Думича «Про стан автомобільних доріг району та перевезення пасажирів», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що для задовільного стану доріг необхідно збільшити фінансування для проведення ремонту.

З початку поточного року за кошти з експлуатаційного утримання дорожніми організаціями здійснено засипання ям та промоїн щебенем на наступних дорогах загального користування: Бориня-Боберка, Свидник-Ластівка, Міжгір´я-Буковинка, Н.Висоцьке-Багнувате, Верхній Турів-Нижнє, Турка-Ільник, Бережок-Дністрик Дубовий, Турка-Лопушанка, Турка-Східниця, Мала Волосянка-Явора, Турка-Присліп.

Основним перевізником в районі є ПП «Тур-Авто», яке обслуговує 14 міжміських та 8 приміських маршрутів. 17 травня 2019 року відбувся конкурс по перевезенню пасажирів на 8 приміських маршрутів. Документи на конкурс подав один претендент – ПП «Тур-Авто», якого за результати конкурсу визначено переможцем та укладено договір на 5 років.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*