Про санітарний стан м. Турка та населених пунктів району та підсумки проведення місячника благоустрою на території району

???????????????????????????????

Заслухавши та обговоривши доповідь завідувача сектору житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури районної державної адміністрації Сподарика О.В., «Про санітарний стан м. Турка та населених пунктів району та підсумки проведення місячника благоустрою на території району», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що особливу тривогу викликає поодиноке засмічення як в межах так і за межами населених пунктів.

В рамках місячника озеленення та благоустрою і Дня довкілля за даними органів місцевого самоврядування очищено – 428,8 км  берегів річок, 9,1 тис. м. кв. тротуару.

Прибрано та впорядковано індивідуальні двори, 4,0 тис. м. кв. прибудинкових територій, 5,5 га – територій парків і скверів та всі 84 кладовища, виявлено та ліквідовано  2 несанкціоновані сміттєзвалища, а відходи вивезено на полігон твердих побутових відходів в ур. «Вільховата» за межами смт.Бориня.

Висаджено близько 500 шт. дерев та понад 400 шт. кущів.

В проведені робіт прийняли участь 2250 чол.

На виконання доручення голови Львівської обласної державної адміністрації, до 31 травня 2018 року органам місцевого самоврядування необхідно розробити та затвердити схеми санітарної очистки.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*