Про роботу соціальних працівників

Протягом лютого 2013 року фахівцями із соціальної роботи  Турківського РЦСССДМ  здійснено 185  відвідувань сімей, які виховують дітей, по населених пунктах району з метою обстеження житлово-побутових умов проживання, морального, психологічного, фізичного стану членів сім’ї, умов виховання дітей, забезпечення захисту їхніх прав, свобод і законних інтересів.

За результатами відвідувань складено 154 акти соціального інспектування. З них на облік взято 74 сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Фахівцями здійснюється соціальний супровід 20 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, де батьки зловживають алкоголем та є складні стосунки в сім’ї.

Під час відвідування сімей, соціальними працівниками надаються консультації щодо виховання дітей та догляду за ними; профілактики негативних явищ, посередництво у міжособистісних конфліктах, роз’яснення питання належного виконання батьківських обов’язків та ін.

З метою проведення профілактичної роботи щодо запобігання соціально-небезпечних хвороб у дитячому та молодіжному середовищі, подолання їх наслідків, формування навичок здорового способу життя фахівцями проведено 33 інформаційно – просвітницькі  заходи на тему: « Все про наркотичні речовини та наркоманію», «Шкідливий вплив алкоголю на організм людини».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*