Про роботу дорожніх служб району щодо ремонту доріг і стан підготовки снігоочисної техніки до зимового періоду

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника філії «Турківська ДЕД» Яворського М.Й.,  в. о. начальника Турківського дорожньо-ремонтного пункту філії «Старосамбірський райавтодор» Юсиповича І.І., «Про роботу дорожніх служб району щодо ремонту доріг і стан підготовки снігоочисної техніки до зимового періоду», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що на автодороги Турківського району завезено 342,6тн. ПСС для ручної підсипки що становить 47% від потреби та на власній базі філій в м.Турка знаходяться 180 тн ПСС для механізованої підсипки. До роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020рр., буде залучена наступна техніка: піскорозкидач КрАЗ65-10 -2од., навантажувач «Борекс»ЕО-2621 -2од., автогрейдер ГС14-02 -2од., трактор Т-150К – 6од.

Дорожніми організаціями проводилися роботи по ліквідації аварійно-небезпечних ділянок на автодорогах району, профілювання доріг з додаванням нового матеріалу, профілювання узбіч, прочищення водовідвідних канав та покіс трав.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*