Про реорганізацію структурних підрозділів районної державної адміністрації із статусом юридичної особи публічного права

Відповідно до Кодексу Законів про працю України, статей 5, 6, 44, 47 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 87 Закону України «Про державну службу», постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року №1321«Про затвердження Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року №1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» на виконання листа голови Львівської обласної державної адміністрації від 05.01.2021 року №1-5/0/21 «Щодо реорганізації»,

З О Б О В ‘ Я З У Ю :

  1. Реорганізувати шляхом приєднання до Самбірської районної державної адміністрації:

1.1.  Архівний відділ районної державної адміністрації (ідентифікаційний код 36954408), що знаходиться за адресою: вул.Січових Стрільців, 62, м.Турка Львівської області.

1.2.  Фінансове управління районної державної адміністрації (ідентифікаційний код 02314889), що знаходиться за адресою: вул.Січових Стрільців, 62, м.Турка Львівської області.

1.3.  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації (ідентифікаційний код 03194200), що знаходиться за адресою: вул.Міцкевича, 77, м.Турка Львівської області.

1.4.  Відділ освіти районної державної адміністрації (ідентифікаційний код 02144648), що знаходиться за адресою: вул.Січових Стрільців, 23, м.Турка Львівської області.

1.5.  Служба у справах дітей районної державної адміністрації (ідентифікаційний код 34219945), що знаходиться за адресою: вул.Січових Стрільців, 62, м.Турка Львівської області.

1.6.  Відділ культури, туризму та молоді районної державної адміністрації (ідентифікаційний код 26057411), що знаходиться за адресою: вул.Січових Стрільців, 64, м.Турка Львівської області.

1.7.  Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики районної державної адміністрації (ідентифікаційний код 36597596), що знаходиться за адресою: вул.Січових Стрільців, 5, м.Турка Львівської області.

  1. Утворити Комісії з припинення діяльності юридичної особи (далі – Комісії):

2.1.  Архівного відділу районної державної адміністрації у складі, згідно з додатком 1.

2.2.  Фінансового управління районної державної адміністрації у складі, згідно з додатком 2.

2.3.  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації у складі, згідно з додатком 3.

2.4.  Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики районної державної адміністрації у складі, згідно з додатком 4.

2.5.  Відділу освіти районної державної адміністрації у складі, згідно з додатком 5.

2.6.  Служби у справах дітей районної державної адміністрації у складі, згідно з додатком 6.

2.7. Відділу культури, туризму та молоді районної державної адміністрації у складі, згідно з додатком 7.

  1. Відділ документообігу, контролю, персоналу та звернень громадян апарату районної державної адміністрації персонально попередити керівників структурних підрозділів райдержадміністрації про наступне звільнення.

 

  1. Керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації (Миньо Л.Б., Юсипович В.С., Гут М.Ф., Манюх О.М., Стебівка І.І., Яворська Л.І., Юдицький П.Л.) персонально попередити працівників структурних підрозділів райдержадміністрації про наступне звільнення.

 

  1. Комісію:

5.1.  В установленому порядку протягом трьох робочих днів з дати видання розпорядження письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про прийняте рішення щодо припинення юридичної особи, подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

5.2.  Забезпечити здійснення всіх організаційно-правових заходів, пов’язаних з припиненням юридичної особи відповідно до вимог законодавства.

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишити за собою.

  

Голова районної державної

         адміністрації                                                              В.Є.БАБЯК

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*