Про призов громадян на строкову військову службу

images (1)МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

Військового комісара

Турківського районного військового комісаріату

22.03.2017     м.Турка          №62

  Про призов громадян на строкову військову службу

1.На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 24 лютого 2017 року №44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та у 2017 році” з 3 квітня 2017 року по 31 травня 2017 року проводиться призов на строкову військову службу.

2.Явці на призовну дільницю Турківського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1990-1999 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, та у яких закінчилася  відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

3.Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Турка, вул.Січових Стрільців, 9 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного військового комісаріату не пізніше 10 квітня 2017 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

4.Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Турківського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5.На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6.Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

Військовий комісар

Турківського районного військового комісаріату

підполковник                                  Р.В.КОСМАН

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*