Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Указу Президента України від 06 серпня 1998 року №855/98 «Про День довкілля», на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 05 березня 2019 року №162/0/5-19 «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля», з метою покращення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природо-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, здійснення активних заходів державного контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища, покращення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення:

 

  1. Провести в районі з 18 березня до 18 квітня 2019 року місячник озеленення, прибирання та благоустрою.

 

  1. Провести 13 квітня 2019 року загально районну толоку.

 

  1. Затвердити склад організаційного комітету для організації проведення місячника з озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля у  2019 році (надалі – організаційний комітет), що додається.

 

  1. Затвердити заходи з проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля (надалі – заходи), що додаються.

 

  1. Відповідальним виконавцям заходів інформувати відділ житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації про проведену роботу щочетверга до 12.00 год. та подати кінцевий звіт та аналітичну записку до 22 квітня 2019 року за формами згідно з додатками 1 та 2

 

  1. Відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (Сподарик О.В.) підсумувати результати місячника з озеленення, прибирання та благоустрою та подати узагальнену інформацію до департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації в термін до 25 квітня 2019 року.

 

  1. Фінансування запланованих заходів проводити в межах кошторисних призначень місцевих бюджетів.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Яворського М.М.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*