Про податкові новації у 2015 році йшлося на зустрічі для платників району

загруженное (3)Турківське відділення Самбірської ОДПІ в актовому залі Турківської районної ради за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Багана 23 січня провели першу зустріч у цьому році для бухгалтерів та керівників підприємств, установ та організацій,приватних підприємців району на тему: “Новації податкового законодавства, які набрали чинності з 1 січня 2015 року”.

З вступним словом до присутніх звернулась заступник начальника начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марія Павлович, яка детально зупинилась на нововведеннях в адмініструванні податків та зборів у цьому році в зв’язку з внесеними змінами до Податкового кодексу України.

З податковими новаціями щодо податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки,податок на доходи фізичних осіб,транспортний податок у 2015 році виступила Любов Волчанська – завідувач сектору доходів і зборів фізичних осіб Турківського відділення Самбірської ОДПІ.

Нове в обчислені та сплаті податку на доходи фізичних осіб, про змінені групи платників єдиного податку фізичних та юридичних осіб, військового збору та про початок кампанії декларування доходів громадян – 2015 інформував Ігор Дец, головний державний інспектор Турківського відділення.

Завідувач сектору оподаткування та контролю об’єктів і операцій Турківського відділення Наталя Музика надала розяснення щодо проблемних питань оподаткування податком на додану вартість у цьому році,з податку на прибуток, зокрема зупинилась на акцизному податку , по якому винакало багато запитань,а також надала роз’яснення по місцевих податках і  зборах. Суб’єкти господарювання отримали відповіді на свої запитання.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*