Про початок опалювального сезону 2017/18 років

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ “Про початок опалювального сезону 2017/18 років” від 23.10.2017 р. №207

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 9 жовтня 2017 року №939/0/5-17 «Про початок опалювального сезону 2017/18 років» та у зв’язку із зниженням середньодобової температури повітря нижче +8оС протягом трьох діб:

 

  1. Встановити початок опалювального сезону для бюджетних установ району, населення та інших категорій споживачів  з 25 жовтня 2017 року.

 

  1. Копію розпорядження, в одноденний термін після прийняття рішення, подати до департаменту розвитку та експлуатації житлово–комунального господарства обласної державної адміністрації.

 

  1. Сектору житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури районної державної адміністрації (Сподарик О.В.) інформацію про початок запуску котелень та його завершення надати щоденно до 11.00 год. локальною електронною поштою департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації.

 

  1. Зміст розпорядження опублікувати в районному часописі «Бойківщина» та довести до відома жителів району та підприємств, установ, організацій через студію районного радіомовлення «Карпатський гомін».

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Яворського М.М.
Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*