Про підготовку та проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року

DSCN9620

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління соціального захисту населення Турківської РДА Гута М.Ф. та начальника відділу освіти районної державної адміністрації Манюх О.М. «Про підготовку та проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018року», Колегія районної державної адміністрації відмітила, що згідно розподілу путівок, який буде одержаний з департаменту соціального захисту населення за рахунок коштів обласного бюджету на літній період 2018року буде вказано кількість путівок для дітей пільгових категорій, до яких відносяться: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, діти з багатодітних сімей (виховується троє і більше дітей) та малозабезпечених сімей, діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти-переможці міжнародних олімпіад, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій, дитячі творчі колективи та спортивні команди, а також діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села); діти  учасників АТО. Крім того з державного бюджету протягом року  виділяються  путівки для оздоровлення та відпочинку дітей в ДП «Молода гвардія», ДП «Артек».

Відділом освіти райдержадміністрації планується організувати літні мовні табори на базі Верхненського НВК, Вовченського НВК, В.Яблунського НВК, Турківського НВК, Турківської ЗОШ І-ІІ ст. №1, В.Висоцького НВК, Н.Висоцького НВК, Комарницького НВК. В районному бюджеті на 2018 рік не передбачені кошти на оздоровлення та відпочинок дітей.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*