Про підготовку підприємств, установ та організацій району та зокрема закладів освіти, охорони здоров’я та культури до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019рр.

Заслухавши та обговоривши доповіді начальника відділу освіти районної державної адміністрації Манюх О.М., в. о. головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні Коробова К.Ф., в. о. начальника відділу культури районної державної адміністрації Яворської Л.І. «Про підготовку підприємств, установ та організацій району та зокрема закладів освіти, охорони здоров’я та культури до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019рр.», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що бюджетні установи району, які фінансуються з місцевого бюджету в основному підготовлені до опалювального сезону 2018-2019 рр., підготовлені та  підписані паспорти готовності об’єктів житлового фонду і об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону, а також підписані акти готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період.

Однак по деяких закладах соціальної сфери не в повному обсязі завезено дрова.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*