Про перерахунок пенсії з липня 2018 року

З 1 липня 2018 року, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», встановлено розміри прожиткового мінімуму, зокрема для осіб які втратили працездатність – в розмірі 1435 грн.

Виходячи із цього розміру, окремій категорії  пенсіонерів будуть підвищені пенсії, а це:

– розміри пенсій за віком, за вислугу років при неповному страховому стажі, тобто ті пенсіонери в яких виплата складала 1373 грн.;

– загальний розмір максимальної виплати з 13730 грн. до 14350 грн.

Виходячи з розміру прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць 1777 грн. проведено перерахунок надбавки донорам відповідно до Закону України «Про донорство крові та її компонентів».

Не підлягають підвищенню категорії пенсіонерів, які:

– отримують пенсію за віком чи за вислугу років при повному чи неповному страховому стажі і являються особами з інвалідністю 1,2 чи 3 груп;

– отримують пенсію в разі втрати годувальника;

– отримують пенсію по інвалідності;

– отримують соціальну пенсію для інвалідів 1,2 чи 3 груп, та дітям інвалідам;

– жінки, яким призначені дострокові пенсії.

Цим категоріям пенсіонерів розмір пенсійної виплати з 1 жовтня 2017 року перераховано відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” від 03.10.2017 №2148-VIII в розмірі 1452 грн.

Усім категоріям пенсіонерів, в тому числі і працюючим пенсіонерам, в яких розмір пенсії вище прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, тобто вище 1452 грн., підвищення пенсії з 1 липня не відбудеться.

Станом на 1 липня ц.р. на обліку в нашому районі перебуває 13,6 тис. пенсіонерів. Розмір пенсії буде підвищено 555 пенсіонерам, або 4,1% від загальної кількості пенсіонерів району.

Хочу наголосити, що Пенсійним фондом України пенсійні виплати фінансуються своєчасно та в повному обсязі відповідно до графіків щоденних виплат.

Місячна сума пенсійної виплати, пенсіонерам нашого району, становить 30 млн. грн.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*