Про перерахунок пенсій з 1 вересня 2013 року інвалідам війни ІІ і ІІІ групи та учасникам бойових дій у період війни 1945 року з імперіалістичною Японією, яким виповнилося 85 років і більше

Управлінням Пенсійного фонду України в Турківському районі Львівської області проведено перерахунок пенсій з 1 вересня цього року інвалідам війни ІІ і ІІІ групи з числа учасників бойових дій у період війни 1945 року з імперіалістичною Японією та учасникам бойових дій у період війни 1945 року з імперіалістичною Японією, яким виповнилося 85 років і більше.

Постановою Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2013р. №723 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2010р. №656» установлено, що з 1 вересня 2013 р. щомісячна державна адресна допомога до пенсії інвалідам війни ІІ і ІІІ групи з числа учасників бойових дій у період війни 1945 року з імперіалістичною Японією та учасникам бойових дій у період війни 1945 року з імперіалістичною Японією, яким виповнилося 85 років і більше, виплачується в розмірі, встановленому для інвалідів війни І групи.

Мінімальна пенсійна виплата (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) для інвалідів війни і групи складає 285 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність ( 2547,90 грн.)

Виплату перерахованих пенсій буде здійснено в листопаді цього року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*