Про перегляд фільмів національного-патріотичного спрямування учнями Яблунівської ЗОШ

20180309_113123

Дирекцією школи було вдало організовано й проведено перегляд фільмів для учнів 1-9 класів по формування правдивих знань про історію України, національно-визвольну боротьбу українського народу за свою незалежність та патріотизм наших предків та сучасників.

Перший фільм «Тризуб Нептуна» зворушив юні серця подіями та фактами історії, яка була на Чорному морі 1918 р. Учні побачили відданість українського народу своїй батьківщині-Україні, зрозуміли правдивість першоджерел походження Герба України – Тризуба, що означає слово «ВОЛЯ».

Фільм «Тризуб Нептуна» коментувала вчитель історії Іжик Г. М., щоб учні краще зрозуміли факти, наведені у стрічці, перейнялися духом патріотизму моряків, солдатів, воїнів за національне визволення та утвердження самостійності України.

Учнями були проведені паралелі історії України минулого століття і сучасності.

Другою цікавою стрічкою стала презентація «Морські шляхи Тараса». Школярі побачили депортацію народів у ІІ світовій війні, перейнялися тими почуттями, емоціями, душевними стражданнями українців, які переживали наші предки в минулому.

Докладніше про автобіографію Т. Г. Шевченка розповідала вчитель української  мови і літератури, директор школи Сташек Л. Я. навідними запитаннями було підведено учнів до шляхів відродження України та визволення українського народу від ворога «старшого брата». Це війна, котра тепер є на Донбасі почалася від анексії Криму ї маскується правдиве її назва та суть.

Висновок переглянутих фільмів підвели учні 9 класу за допомогою запитань вчителя християнської етики Рештей О.І. «Хто такий пророк України? Слова Кобзаря є пророчими для України».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*