Про особливості діяльності неприбуткових організацій – на зустрічі у Турківському відділенні Самбірської ОДПІ

В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ відбулася зустріч, присвячена особливостям діяльності неприбуткових організацій, приведенню засновницьких документів у відповідність до чинного законодавства.

У зустрічі взяли участь податківці, представники профспілкових та громадських організацій і формувань міста Турка та району.

Завідувач сектору податків і зборів з юридичних осіб Турківсього відділення Самбірської ОДПІ Наталія Музика повідомила, що Постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.16 № 440 затверджено «Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру».

Вона звернула увагу на необхідність приведення у відповідність до вимог чинного законодавства (п.133.4 ст.133 Податкового кодексу України) установчих документів неприбутковими організаціями  та громадськими формуваннями та надання до Турківського відділення Самбірської ОДПІ копій установчих документів.

Наталія Музика зазначила, що неприбуткові організації, установчі документи яких вже оприлюднені на порталі електронних сервісів, замість копій установчих документів можуть надати до відділення відповідь щодо приведення установчих документів у відповідність до вимог вищезазначеної статті для включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері та конструктивній формі. На всі поставлені запитання було надано відповіді.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*