Про організацію проведення у 2018 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»

Службою у справах дітей Турківської РДА 23 серпня 2018 року був виданий наказ №21 «Про організацію проведення у 2017 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», а також розроблено графік проведення рейдів для обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинилися в складаних життєвих обставинах щодо надання дітям з цих сімей адресної допомоги в підготовці до нового навчального року. За сприяння Благодійного фонду «Милосердя» 11 дітям надано гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття. Проведено обстеження житлово-побутових умов  проживання дітей у 17 сім’ях, які опинилися в складаних життєвих обставинах щодо підготовки дітей до нового навчального року, про що складено акти. Деякі діти були частково підготовлені  до навчального року, з батьками було проведено профілактичну роботу щодо повного забезпечення дітей до школи.

Під час проведення рейду виявлено 13 дітей, які не приступили до занять в навчальних закладах. На даний час до навчання приступили 8 дітей, п’ятеро дітей (першокласники ) не приступили до навчання за заявою батьків. Всі заяви батьків, у зв’язку з чим діти не приступили до навчання подані в службу у справах дітей.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*