Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади

Відповідно до статті 22 Закону України від 10.12.2015 №889-VІІІ «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246 з доповненнями в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 648:

 

  1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу культури районної державної адміністрації.
  2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу культури районної державної адміністрації згідно з додатком.
  3. Головному спеціалісту сектору роботи з персоналом апарату районної державної адміністрації Москаль В.В. подати копію розпорядження про оголошення конкурсу та умови проведення конкурсу Міжрегіональному управлінню Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях.
  4. Головному спеціалісту з інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та молодіжної політики апарату районної державної адміністрації Баган С.В. забезпечити оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації у встановлені терміни.
  5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – начальника відділу культури Турківської районної державної адміністрації Львівської області

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*