Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади

Відповідно до статті 22 Закону України від 10.12.2015 №889-VІІІ «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246 з доповненнями в редакції постанови Кабінету Міністрів України від  18.08.2017 № 648:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації.

2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації  згідно з додатком.

3. Головному спеціалісту сектору роботи з персоналом апарату районної державної адміністрації Москаль В.В. оголосити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади на веб-сайті районної державної адміністрації та подати у територіальний орган Нацдержслужби України.

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Керівник апарату                                                                              М.І.БОЙКО

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури Турківської районної державної адміністрації Львівської області

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*