Про новації у податковому законодавстві розповіли на круглому столі з платниками податків  

18 квітня 2016 року,  фахівцями Турківського відділення Самбіської  ОДПІ проведено круглий стіл з бухгалтерами неприбуткових установ та організацій. Він був присвячений останнім нововведенням податкового законодавства.

В ході заходу розглядались актуальні питання застосування останніх змін з податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб, військового збору, екологічного податку, рентної плати та єдиного соціального внеску. Також, важливим питанням стало проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році. Крім того,  окремо зупинилися на  умовах, за яких неприбуткові підприємства, установи та організації не є платниками податку на прибуток підприємств, які передбачені Законом України від 17.07.15 №652-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій” та наголосили про терміни подання Звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій, адже цей звіт необхідно було подати за 2015 рік до 29 лютого 2016 року.

Наприкінці семінару були надані конкретні відповіді на запитання учасників круглого столу та доведена інформація про розміщення всіх нововведень на суб-сайті ГУ ДФС України.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*