Про народну люстрацію мера Турківщини

10308092_981144191913400_4279083879312615134_n

27 січня відбулася сесія Турківської міської ради, де першочерговим завданням депутатів була недовіра та  відставка мера, затвердження бюджету на 2015 рік.

Про зловживання у міській раді вже неодноразово говорилося і депутатами на сесії і простими громадянами на вулицях і на сайті “Турка – перлина Карпат”. Тричі громадські організації разом з свідомими депутатами намагалися добитися відставки мера, але кожного разу не вистачало кількох голосів депутатів, які були зацікавленні у тісній співпраці з мером. Останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння стали фінансові зловживання зі сторони міської ради та безпосередньо самого мера, підтверджені документально, які мали місце при оформленні документів на укладання бруківки по вул.Василя Стуса та ремонту дахів по вул.Січових Cтрільців. Депутати і громадські організації подали звернення в прокуратуру про відкриття кримінальної справи по даних фактах. Турківським РВ УМВС кримінальне провадження було відкрито. На сьогодні, вівторок 27 січня, була призначена сесія міської ради, де на вимогу сімнадцяти депутатів Касюхнич повинен був пояснити звідки взялися такі дикі цифри в актах і накладних. Дякуємо всім громадським активістам, які прийшли на засідання сесії.
Депутати, і громадськість пропонували Касюхничу піти, як то кажуть, “гонорово”, написавши заяву на звільнення. Але після того, як Юрій Ігорович знову почав на біле говорити чорне, терпець урвався і відбулося те, що повинно було відбутися – народна люстрація – сміттєвий ящик.
Після люстрації депутати проголосували за недовіру голові – з 25 депутатів – 24 за, 1 утримався.

Про це повідомляє веб-сайт “Турка-Перлина карпат” http://turka.at.ua/

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*