Про коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки

Без названияВідділ Держгеокадастру у Турківському районі повідомляє, що за інформацією Державної служби статистики України індекс споживчих цін за 2016 рік становить 112,4%.

Відповідно до пункту 8 підрозділу 6 Перехідних положень Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 20.12.2016 року №1791-V111»Про внесення  змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році») встановлено, що  індекс споживчих цін за 2016 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель, застосовується із значенням: для сільськогосподарських  угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) – 100 відсотків; для земель несільськогосподарського призначення – 106 відсотків.

Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь  (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) за 2016 рік становить 1,0, для земель несільськогосподарського призначення- 1,06.

Для того, щоб подати податкову декларацію з плати за землю на 2017 рік із застосуванням коефіцієнту індексації для земель несільськогосподарського призначення – 1,06 власникам землі і землекористувачам необхідно отримати витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Адміністративна послуга – витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки надається Відділом Держгеокадастру у Турківської районі Львівської області   через Центр надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації. Послуга надається на безоплатній основі на підставі звернення власника чи користувача земельної ділянки, або уповноваженої особи в трьох денний термін.

Податкова декларація з плати за землю за 2017 рік подається до 20 лютого 2017 року. В Турківське відділення Самбірської ОДПІ ГУДФС Львівської області.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*