Про декларування доходів на зустрічі із ЗМІ

Про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян розповіла заступник начальника – начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марія Павлович під час зустрічі зі ЗМІ.

Посадовець повідомила, що з 1 січня розпочалась кампанія декларування – 2017, яка триватиме до 1 травня поточного року. Обов’язок щодо декларування статків виникає у випадку отримання громадянами у минулому році доходів, які не оподатковувались, зокрема, до таких доходів належать: вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна; кошти від надання майна в лізинг, оренду (суборенду) чи житловий найм; кошти одержані за межами України (іноземні доходи); доходи від операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого або рухомого майна та отримані у вигляді інвестиційного прибутку; суми нецільової благодійної допомоги, що перевищує 1930 грн., тощо.

Також Марія Павлович проінформувала про випадки, в яких декларація не подається, зокрема, якщо платник отримував доходи: від двох та більше податкових агентів; від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок; у вигляді об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п. 174.3 ст. 174 Податкового кодексу України.

На завершення зустрічі заступник начальника – начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ наголосила, що у 2017 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2016 року, податкову декларацію можуть подати впродовж усього року.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*