Про черговий призов громадян України на строкову військову службу в 2016 році

img8a39725282acf1787c9e1572492ce966З метою організованого проведення в травні-червні та жовтні-листопаді 2016 року призовів громадян України на строкову військову службу в Збройні Сили України, головою Турківської райдержадміністрації Олександром Лабецьким, прийнято розпорядження № 55 від 06.04.2016 року ” Про черговий призов  громадян України на строкову військову службу в 2016 році”, де йдеться:

 1. Створити районну призовну комісію та затвердити її склад.

2. Районній призовній комісії провести у травні-червні, жовтні-листопаді 2016 року призов на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилось 20 років та  старших осіб, які не досягли 27-и річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

 1. Затвердити основний та резервний склад комісії по проведенню медичного огляду призовників згідно, з додатком 2.
 1. Затвердити графік та розпорядок роботи призовної комісії та лікарів – спеціалістів на призовній дільниці Турківського районного військового комісаріату (надалі – РВК), згідно з додатками 3,4.
 1. Районному військовому комісару Косману Р.В.:
 • Провести заходи по підготовці та проведенню чергових призовів у травні-червні та вересні-листопаді 2016 року, згідно плану роботи.
 • В терміни до 1 травня та до 1 жовтня 2016 року провести заняття з головами сільських (селищної) рад, керівниками підприємств та організацій, про порядок оповіщення призовників, явки їх на призовну дільницю і відправку на збірний пункт обласного військового комісаріату.
 • Відправку молодого поповнення до Збройних Сил України та інших військових формувань України провести у терміни, встановлені Львівським обласним військовим комісаріатом.
 • Постійно інформувати населення району через засоби масової інформації, виконавчі комітети місцевих рад про хід та виконання призовної кампанії.
 1. Головному лікарю Турківської комунальної центральної районної лікарні Макарику М.М.:
 • Відрядити лікарів-спеціалістів та середній медичний персонал для проведення медичного огляду призовників відповідно до графіку роботи районної призовної комісії.
 • Визначити лікувальні заклади для медичного обстеження та лікування призовників.
 • Забезпечити призовну дільницю необхідним медичним інструментарієм та медикаментами в терміни до 1 травня та до 1 жовтня 2016 року.
 • Забезпечити перед медичним оглядом призовників безкоштовне виконання заходів, визначених у пункті 2.5. Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, пов’язаних з проведенням щеплень та лабораторних обстежень, забезпечити наявність плівки для флюорографії та рентгенологічного обстеження, забезпечити наявність реактивів для дослідження крові на гепатити В,С та ВІЛ.
 • Своєчасне надання в районний військовий комісаріат необхідної медичної документації на призовників, які підлягають призову.
 • Подати в Турківський РВК списки юнаків 1989-1998 р.н., які перебувають на диспансерному обліку по причині різних захворювань до 1 травня та до 1 жовтня 2016 року.
 • Лікарів – спеціалістів, середній медичний персонал для проведення медичного огляду призовників, попередньо відібраних для проходження військової служби у режимні частини, навчальні центри, направити на призовну дільницю з 18 квітня 2016 року та   з 1 вересня 2016 року.
 • Забезпечити наявність ліжкомісць у відділеннях лікарні для якісного обстеження призовників.
 • Заборонити безпідставну госпіталізацію та обстеження призовників без направлення районної призовної комісії.
 • Організувати на призовній дільниці заняття з призовниками з питань профілактики ВІЛ/СНІДу, для чого виділити відповідних медичних фахівців.
 1. Начальнику Турківського ВП Самбірського ВП ГУ НП у Львівській області Ролю Д.Б.:
 • Подати в Турківський РВК списки юнаків 1989-1998 р.н., які знаходяться під слідством або судимі, перебувають на обліку за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем, наркотичними речовинами.
 • За поданням військового комісара здійснювати, відповідно до вимог законодавства, своєчасний розшук, затримання і доставку у військовий комісаріат осіб, що ухиляються від виконання військового обов’язку. Про результати розшукових заходів інформувати військового комісара щотижнево.
 • Зобов’язати дільничних офіцерів поліції надавати допомогу керівникам органів місцевого самоврядування району під час здійснення ними заходів по оповіщенню осіб, котрі підлягають призову на строкову військову службу.
 • В день відправки призовників на Львівський обласний збірний пункт, для забезпечення громадського порядку, організовувати чергування наряду поліції з 6.00 до 9.00 згідно графіку відправки призовників, наданого районним військовим комісаріатом.
 1. Керівникам підприємств, установ та організацій, навчальних закладів виділити, згідно з додатком 5, в розпорядження військового комісара для роботи на призовній дільниці по одному працівнику в періоди  з 18 квітня по 30 червня 2016 року та з 1 вересня 2016 року                         по 30 листопада 2016 року із збереженням за ними середнього заробітку за основним місця роботи.
 1. Головам міської, селищної, сільських рад, керівникам підприємств, установ та навчальних закладів своєчасно подавати необхідні відомості про призовників, які підлягають призову, забезпечити їх оповіщення та явку на призовну дільницю Турківського РВК відповідно до графіку проведення призову.
 1. Відповідно графіку відправки призовників на Львівський обласний збірний пункт, керівникам підприємств, установ та організацій виділити Турківському РВК о 6.00 год. автотранспорт, заправлений паливно-мастильними матеріалами з розрахунку на 300 км, згідно з додатком 6.
 1. Виконавчому директору Турківського ПП «Тур-Авто» Кметику В.Ф. вишукати можливість безкоштовного перевезення призовників для проходження районної призовної комісії і в зворотному напрямку по повістках районного військового комісаріату.
 1. Начальнику відділу освіти районної державної адміністрації Гошівській Н.М. виділити спеціаліста для проведення профвідбору призовників для проходження строкової військової служби.
 1. Начальнику відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Турківського районного управління юстиції  у Львівській області Писанчин Т.Є. подавати у військовий комісаріат відомості щодо громадян чоловічої статі 1989-1998 р.н. про зміну прізвища та сімейного стану.
 1. Головному редактору редакції районного часопису «Бойківщина» Васильківу В.В. висвітлювати хід роботи районної призовної комісії.
Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*